Tymczasowa korekta czy brak ATH w tym roku?

Bitcoin: Tymczasowa korekta czy brak ATH w tym roku? Cotygodniowa aktualizacja rynku kryptograficznego

Bitcoin ma sposób na zaskoczenie ludzi. This week was no exception. A few days ago, almost everyone believed that the cryptocurrency is inevitably headed to a The News Spy new all-time high. A jak mogliby tego nie zrobić? BTC notowała kilkaset dolarów poniżej rekordu z 2017 roku. Niestety, sprawy przybrały najgorszy obrót.

Wczorajszy dzień był niewątpliwie złym dniem dla Bitcoin’a, ponieważ w ciągu niecałych 24 godzin pogrążył się w sumie w okolicach 3.000 dolarów. Z rekordowej sumy około 19 500 $ do 16 200 $ niedźwiedzie szturchały i pokazywały swoje twarze. Cały rynek stracił około 80 miliardów dolarów swojej kapitalizacji, ponieważ altcoins rzeczywiście miał najgorsze.

Podczas nurkowania na rynku, dominacja Bitcoinów rzeczywiście wzrosła, pokazując, że nie tylko altcoiny nie utrzymały się na powierzchni, ale spadły mocniej niż BTC. Od tego czasu nastąpiło nieznaczne ożywienie i w momencie pisania tego tekstu, podstawowa kryptokur waluta obracana jest na poziomie około 17.000 dolarów.

Wydaje się, że posunięcie to było napędzane przez wiadomość, że amerykańskie organy regulacyjne mogą wymagać weryfikacji tożsamości od dostawców portfeli kryptograficznych. Prezes Coinbase, Brian Armstrong, skomentował tę sprawę, wyrażając swoje obawy, że jeśli nowe zasady zostaną wdrożone, będą raczej szkodliwe dla użytkowników i branży w ogóle.

W tym samym czasie, popularna kryptocurrency exchange OKEx otworzyła wypłatę środków po raz pierwszy od czasu zamknięcia giełdy około miesiąc temu, co mogło skłonić użytkowników do wypłacenia zysków, na których siedzą. W rzeczywistości, CryptoPotato poinformowało, że około 500 milionów dolarów zostało wycofanych z giełdy w momencie, gdy doszło do krachu.

W każdym razie, wyniki są tutaj, a szczególnie interesującym pozostaje zobaczyć, gdzie Bitcoin pójdzie stąd.
Dane rynkowe

Limit rynkowy: 512B USD | 24H Vol.: 181B | BTC Dominacja: 62%.

BTC: $17,132 (-7.98%) | ET: $516.86 (+1.71%) | XRP: $0.56 (+74.08%)

Bitcoin Warty 500 milionów dolarów Wypłacone z OKEx jako Użytkownicy Szukają innej alternatywy. Dane pokazują, że użytkownicy wycofali łącznie 29.300 BTC z popularnej kryptokurczowej wymiany walut OKEx zaraz po wznowieniu pełnej funkcjonalności. Stało się to tak samo jak Bitcoin zanurzył 3.000 dolarów w ciągu 24 godzin. Giełda wznowiła również wypłaty dzień wcześniej niż ogłoszono i w trakcie godzin handlu w Chinach.

Bitcoin Black piątek 2020: The Sales You Better Not Miss. Jest koniec listopada, a wraz z nim długo oczekiwany sezon handlowy. Dla wielu jest to czas, aby cieszyć się masową sprzedażą. Pozwoliliśmy sobie wymienić kilka sprzedaży w polu kryptokurwalutowym, które mogą być interesujące dla miłośników.

Podobno Libra na Facebooku pojawiła się w styczniu 2021 roku w wersji Scaled-Down. Libra, długo oczekiwany projekt kryptokurrency na Facebooku, może zostać uruchomiony na początku 2021 roku. Jednakże, wersja, która potencjalnie uderza w rynek, jest zmniejszona i specjalnie zaprojektowana, aby przestrzegać przepisów szwajcarskiego FINMA.

Badania sugerują, że Satoshi Nakamoto uruchomił Bitcoin z Londynu. Nowe badania pokazują, że działania związane z Satoshi Nakamoto z lat 2008 i 2010 mogły mieć miejsce w Londynie, kiedy sieć Bitcoin została uruchomiona. To przybliża ekspertów o krok do ustalenia, kto stoi za legendarnym pseudonimem.

6 możliwych powodów, dla których Bitcoin’s $3,000 Daily Price Crash. Bitcoin przeszedł ogromną katastrofę dwa dni temu, kiedy stracił około 3000 dolarów swojej wartości w nagłej czerwonej świecy. Są to sześć powodów, dla których to mogło się zdarzyć i krótki zarys tego, co może być dalej.

Coinbase CEO obawia się pogłosek o regulaminie zaproponowanym przez Trump Administration. Brian Armstrong, dyrektor generalny wiodącej amerykańskiej giełdy kryptokurwalutowej Coinabse, powiedział, że martwi się pogłoskami o przepisach dotyczących zewnętrznych dostawców portfeli, którzy muszą identyfikować swoich użytkowników. Powiedział, że może to zaszkodzić użytkownikom i całemu ekosystemowi.